Dneska byl Koumálek pro všechny děti z 1. oddělení ŠD. Děti si "zasoutěžily" a vyzkoušely pokusy s balónky.
Umí voda "téct" nahoru? Jak se dostane voda až nahoru vysoko do stromu a do všech lístečků? A na co ještě dalšího Koumálci přišli? Co vše si zkusili?
Dneska jsme s koumálky udržovali rovnováhu a bádali nejen s vážkami.
Jaká byla náplň dnešního klubu Koumálek?  Víte, že si můžete zacvičit na vaše jméno nebo vyrobit podobnou vrtulku jako mají javory nebo dokonce začarovat obrázky?
Koumálkům se povedli "kouzelné" obrázky a ještě pro Koumáka navrhli vzor na látku na nové šaty

Aktualizováno - přidány další fotografie
První Koumálek v novém školním roce. Odpoledne se stala z prvního oddělení družiny laboratoř a v ní bádalo spoustu "koumálků". Dnes se dívali okolo sebe trochu jinak než obvykle.

S posledním Koumálkem jsme se rozloučili výrobou a zkoumáním "magického hada".
Dnes to na kroužku bublalo, pěnilo, přetékalo...

14. ledna se uskuteční poslední lekce Koumálka v tomto školním roce. Tím bude naplněno 16 plánovaných lekcí.
Od 21. ledna 2020 poběží ve stejný čas klub MyslIQ určený pro omezený počet žáků  2. a 3. ročníku.

Co se dělo na posledním Koumálkovi v roce 2019?
Koumálci si udělali sněhovou bouři, i když sice jen ve sklenici. A ještě věštili a luštili.
Na dnešní schůzce jsme bádali s magnety. Vyzkoušeli jsme mnoho pokusů. Pracovali jsme samostatně, ve dvojicích i ve skupině. Podívejte se na naše video a fotografie.