Malá Mikulášká nadílka v prvním oddělení družiny - děti dětem.

Stavitelé a hračičkové v přípravce. Zdobitelé oken v prvním oddělení.

V 1. oddělení družiny se pustili do výroby papírových ozdob.

Ve druhém oddělení družiny jsou samé šikovné děti. Jejich korálkoví andělíčci a adventní věnce jsou prostě parádní. Podívejte se s jakým nadšením děti tvořily.

V 1. oddělení družiny se už chystají na advent a zimu.

Co se dělo minulý týden v prvním oddělení družiny, pokoušení s předškoláčky, také něco zapomenutého a už adventní přípravy.

Tentokrát v lese s dětmi z prvního družinového oddělení s úkoly a poznávačkou. Doplněno pátečními "příšerkami" :)
Učíme se spolupracovat v týmech.

Jak se předškoláčci a malí školáci v družině hravě seznamovali s hustotou.

VĚDa s medVĚDy aneb co nám medVĚDi poVĚDí. Pokusohraní s nejmenšími má zcela přesVĚDčivé výsledky, protože medVĚDi VĚDí.
Další experimenty v družině.

V přípravné družince létali netopýři, je to tam samý duch a strašáci. Podívejte se, jak děti se svojí paní vychovatelkou na téma "Halloweenu" tvořily.

...ale i čarování, čtenářské nadšení a také vlastní tvoření, hraní a sportování. Podívejte se na průřez aktivit z prvního družinového oddělení.