Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Co se asi skrývá nebo co by se mohlo skrývat v balíčku pod školním vánočním stromkem. Přidejte svůj tip na online nástěnku.

Ve dnech 8. - 10. 10. 2021 se v Novém Městě nad Metují konal Evropský pohár v lukostřeleckém biatlonu,  jehož se zúčastnila i česká výprava. Jedná se o současnou nejvyšší soutěž v tomto sportu, srovnatelnou s mistrovstvím Evropy.

Ve čtvrtek nás navštívilo Divadélko pro školy z Hradce Králové, na jehož vystoupení se u nás ve škole vždycky těšíme.

Na pátek 5. listopadu vyhlásili prvňáci strašidelný den. Školou tak procházela řada čarodějnic, mrtvoláků, bubáků a jiných divných tvorů.

Ve čtvrtek 14. 10. se v Tachově konal závod v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo 5 družstev.

Na Kladskou dnes vyrazili čtvrťáci, páťáci a šesťáci.

Žáci nejstarších ročníků dnes vyrazili do Klenčí pod Čerchovem, kde navštívili Dům přírody Českého lesa a poznávali krajinu zaniklých obcí.