Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Blíží se doba, kdy bychom se společně chystali na letošní Strašidelný rej, ke kterému už dlouhé roky patří také vyhlašování Miss dýně. Letos můžeme strašit maximálně v prázdné škole. Miss dýni ale zvolit chceme! A to Miss dýni INTERNET.

Od 14. 10. přechází celá škola na distanční výuku. Souhrnné informace pro 1. - 9. ročník.

Opatření pro období 12. - 30. 10. 2020

Opatření podle pokynů KHS a MŠMT pro následující 2 týdny (5. - 18. 10. 2020)
V pátek 18.9.2020 jsme se již podruhé připojili s naší školou k celostátní akci UKLIĎME ČESKO.
Všechny třídy I. st. vyrazily 15. září na pěší výlet. Jejich cílem byly nově vybudované a právě včera představované Borecké tůně.
Hned druhý den školního roku odjely čerstvé páťačky Ema a Rozálka pod vedením trenérky Pavlíny do Brna, aby se zúčastnily Republikového finále Odznaku všestrannosti.

Na 1. září jsme se těšili. Po dlouhých měsících se ve škole zase ozvaly dětské hlasy.