Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Jak jsme se pro letošek rozloučili se školním rokem, s deváťáky a s ostatními vycházejícími žáky.

Do konce školního roku zbývají poslední dny. Stejně tak do předání posledního vysvědčení žákům IX. třídy. Budeme se loučit. Budeme vzpomínat. Začínáme právě teď ...

Naše škola byla vybrána mezi 50 škol, kterým společnost Hervis, spolupracující se Sazka Olympijským vícebojem, poslala balíček sportovního vybavení.
Družinoví prvnáčci + dárečky + bubínky + bunkry + čtení + atd.
Informace o přijetí do ZŠ a odkladech povinné školní docházky.
Kdo a kdy půjde do školy?
Za jakých podmínek?
A jak to bude s testováním?

Je 1. dubna a je apríl, ale tohle NENÍ APRÍL :) V příspěvku se můžete podívat na prezentaci se správnými odpověďmi ze soutěže "Za vodníky a rusalkami Strážska". Výhercům budou ceny předány v průběhu měsíce dubna.