Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Připomenutí platby za školní družinu na nové období.

Na fotografiích můžete vidět nejlepší skokany v jednotlivých kategoriích.
6. prosince se ve školní tělocvičně skákalo dál a výš. Konaly se naše dvě tradiční soutěže - Mikulášský trojskok a Mikulášská laťka.
Žáci druhého stupně navštívili během dvou dnů Muzeum Českého lesa v Tachově, aby si vyzkoušeli aktivity expozice věnované fyzice a pohráli si s neviditelnými silami. A když už v muzeum byli, prohlédli si i ostatní výstavy.
V pátek 18. listopadu si zájemci mohli přijít do školy vyrobit adventní svícen a další výzdobu, která zpříjemí čekání na Vánoce.
4. listopad byl první pátek po změně času. Den to byl celkově ponurý a sychravý, brzy se setmělo.Ten pravý den, potkat se strašidly.

Podzimní kolo dopravní výchovy na hřišti v Tachově. Tentokrát řešili křižovatky třeťáci a páťáci.