Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Prvňáčkové se i odpoledne v družině mohou něco nového naučit. Čteme, vyrábíme, hrajeme poznávací hry a taky hádáme - ne nehádáme se spolu :D, ale tento týden máme soutěž "O hádankářského krále nebo královnu"

Informace o opatřeních v posledním lednovém týdnu a o předání Výpisu za I. pololetí šk. roku 2020/2021.

Učíme se s kalendářem. A jaký kalendář máte vy?

Na podzim jsme hledali Miss Dýni, teď hledáme Mr. Sněhuláka. Tentokrát přijímáme do soutěže pouze skutečné sněhové a ledové muže. Kdykoliv napadne sníh, stavte budujte, zdobte, foťte, vkládejte. Konec soutěže přijde s prvním jarním dnem.

Plánovat v této době cokoliv, je naprosto zbytečné. Měsíční plán pro prosinec tak měl vlastně jen pár bodů a ani ty nebudeme moci úplně naplnit.
V posledních dnech jsme čekali na informaci, jak to bude se školní docházkou do Vánoc. Rádi bychom se s dětmi potkali ještě příští týden v pondělí a v úterý. Naše přání je jedna věc a druhá věc je rozhodnutí těch nad námi ...

Ahoj všichni,
blíží se nám Vánoce a k těm patří adventní kalendář. A protože letošní rok byl z velké části online, tak si můžete užít i online adventní kalendář.
Díky úpravě podmínek pro provoz školní družiny ze strany MŠMT dojde i u nás od pondělí 7.12. k úpravě provozu. Od 7. 12. mohou být v jednom oddělení účastníci ze dvou tříd, vrátíme se tedy k téměř běžnému režimu.
Z důvodu dodržení homogenity školních tříd (třída je pohromadě, není spojována s jinou třídou) upravujeme od 30. 11. rozvrh některých hodin v některých třídách.