Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Od 7. 9. do 9. 9. se v Brně konalo republikové finále Odznaku všestrannosti. Naši školu reprezentovaly Ema Bártíková a Rozálie Nováková, které si účast vybojovaly v jarním krajském kole soutěže.

1. 9. 2022 bylo před školou tolik dětí, jako už opravdu dlouho nepamatujeme.
Přivítali jsme předškoláky z přípravné třídy a prvňáčky.

8. 8. 2022 proběhla vernisáž výstavy obrazů Martiny Květové v předsálí zámku v Boru.
Stejně jako na jiných školách i u nás jsme 30. června rozdali vysvědčení. Jako poslední opustili školu překvapivě deváťáci. Nějak se jim nechtělo. Jednak proto, že si prohlíželi alba, která pro ně připravila paní učitelka Vaňousová, jednak proto, že si pochutnávali na dortu od paní Lavičkové. Nebo si uvědomili, že už je opravdu konec? ... a taky nový začátek

Školní rok 2021/22 jsme slavnostě ukončili ve středu v tělocvičně.

Na úterý připravili páťáci s paní asistentkou Anetou stopovačku pro ostatní. Našli všichni poklad? Nebo prázdniny?

Vyrazili jsme vlakem do Bělé nad Radbuzou. Navštívili jsme Medovou cukrárnu a infocentrum, kde jsme utráceli za suvenýry.