Co nás čeká

Od 4. ledna se vrací opatření stupně PES 5. Po Vánočních prázdninách se tak do školy vrátí jen žáci 1. a 2. ročníku, ostatní ročníky, tedy 3. - 9. ročník, se budou vzdělávat distančně. Tento stav bude trvat minimálně do 22. 1.

Rozvrh online hodin pro 3. - 9. ročník na týden
18. - 22. ledna 2021 - průběžně sledujte, může být upravován.

Týdenní plány najdete na stránkách tříd v pravém menu.

Roztály nebo neroztály ledové ozdoby? A co sněhuláci? Podívejte se, jak pokračovalo družinové ledové království

Učíme se s kalendářem. A jaký kalendář máte vy?

Ledové pokusohraní.
Měli jsme připraveno vše na ledové ozdoby, stavebnici z ledu, ledové malování, ledové pokusy a ledový svícen. Co nám mráz dovolil? Podívejte se na fotky a videa.
Krásná zima inspiruje.
Prosincové hodiny zeměpisu v 7. ročníku (ty na dálku i ty z oka do oka) jsme věnovali nejmenšímu světadílu a životu v Austrálii.
Na podzim jsme hledali Miss Dýni, teď hledáme Mr. Sněhuláka. Tentokrát přijímáme do soutěže pouze skutečné sněhové a ledové muže. Kdykoliv napadne sníh, stavte budujte, zdobte, foťte, vkládejte. Konec soutěže přijde s prvním jarním dnem.

aneb nohy na ledu.

Tentokrát jsme si vyzkoušeli kresbu tuší.
Míchání temperových barev nás baví, proto nic nebránilo tomu, popustit uzdu fantazii a zahrát si na módního návrháře.

Jak se mají prvňáčkové odpoledne v družině? Čtou si, hrají hry, dodržují tradice, vyrábějí, těší je sníh...
Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.
Poslední předvánoční den strávily všechny třídy částečně učením a částečně těšením se opravdové Vánoce. Také prvňáci měli malou oslavu a předali si dárečky pro radost - od kamarádů kamarádům.