Výuka bez roušek (jak učitelé, tak žáci) je možná od 8. 6.
O přestávkách a ve společných prostorách školy povinnost nošení roušek zůstává.

Týdenní plány najdete na stránkách tříd v pravém menu.

A další informace, které by měli vědět rodiče dětí z přípravné třídy před 1. zářím 2021

A další informace, které by měli vědět rodiče prvňáčků před 1. zářím 2021

Učíme se venku - osvěžující výtvarná výchova a pracovní vyučování třeťáků

Co takhle se projít potokem a pouštět si lodičky? Nebo si udělat "přenosný akvapark? Nebo si udělat siestu ve stínu? Nebo si vlézt pod proud vody? Podívejte se, co vše si vyzkoušely děti odpoledne v družině.

Ve čtvrtek ráno vyrazilo osm čtvrťáků poznávat krásy hlavního města.

Podívejte se, jak cestovali TAM a zase ZPÁTKY.
Dnes měli prvňáci velký den. Na odpoledne pozvali rodiče do našeho přírodního divadla, kde povzbuzováni ptačím zpěvem četli, recitovali, hráli divadlo, tancovali a zpívali. Už to nejsou malé děti, ale pořádní školáci.

I třeťáci se inspirovali přírodou a vytvořili snové obrázky. A ještě několik fotografií z další výtvarné výchovy.
Stále je co dělat, co vytvářet... Další střípky z družiny...

Další venkovní družinové aktivity. Módní návrháři. Osvěžení s pokusem a hrou.
Tento týden tráví čas děti z družiny ráno i odpoledne venku. Sází, udělaly praktické recyklované hmyzí domečky do sadu a na hraní je času také dost.