Nezapomeňte nám poslat pozdrav z prázdnin: ZDE

A další informace, které by měli vědět rodiče prvňáčků před 1. zářím 2020

Seznam sešitů a školních potřeb pro nový školní rok. Žáci dostanou seznam od třídních učitelů nejpozději při předání vysvědčení.

Informace o tradičním Strážském běhu a propozice.

Jste na výletě? Čtete hezkou knížku? Zažili jste něco zajímavého? Nechte nám vzkaz.

26. červen - poslední den letošního školního roku. Ve třídách se rozdala vysvědčení a v 9 hodin jsme se rozloučili s našimi deváťáky. Jinak než v předchozích letech. Bylo nás méně. Byli jsme venku. Byli jsme tam, kde jejich cesta naší školou v roce 2011 začala.

Skvělý úspěch našich "vícebojařek".
Zítra nás čeká poslední odpoledne v tomto školním roce. A tak si poslední týden užíváme, hrajeme si a radujeme se, že můžeme být spolu.
Také moc děkujeme Stonožkám za super Pirátskou stezku. Podívejte se na fotografie a video.
Pro třeťáky byla připravena stopovaná za pokladem na Židovský hřbitov.
Odpočítáváme poslední dny deváťáků na naší škole. Připomeňte si s námi, jací byli, jací jsou. Zavzpomínejte, co všechno jsme s nimi zažili.
Moc nás odpoledne není, ale stihneme hodně. Podívejte se na výběr z uplynulého týdne.