... jsme si v přípravce vytvořili barevné sovičky, přilepili jsme je na stromy, které jsme si společně vymalovali a vystavili jsme je na chodbu před třídu.
Ke konci listopadu jsme si povídali, malovali, vyráběli domácí mazlíčky.
Podívejte se, co děti v přípravce tvořily pod vedením asistentky Šárky.

Děti z přípravky stále něco tvoří.

Děti z přípravné třídy si své "vydlabané" dýně už odnesly domů.

V připravce před podzimními prázdninami jsme stihli malovat prstem, špejlí a houbičkou podzimní plody.
Sklizeň ovoce a zeleniny už je dávno za námi, ale my jsme si připomněli, kolik je druhů ovoce a zeleniny. Do švestek nám vlezli červíci, ovoce a zeleninu můžeme namalovat a také vymodelovat.
Rozdíl už v přípravce známe, jen si na těch našich papírových zvířátka nepochutnají. A z opravdových kaštanů jsme si ještě navlékali ozdobené housenky.

První říjnový týden jsme si vytvořili zvířátka z papírových pytlíků, abychom si mohli zahrát dobře známou pohádku.

Co prožily děti z přípravky v posledním zářijovém týdnu?

Pohádky o dracích známe, ale my máme draka vegetariána, protože náš zatím jedenáctihlavý drak má rád brambory.