Týdenní plán 7. třídy

Listopad v nás evokuje prožitky, pocity jako Halloween, Dušičky, mlhavé počasí...

... na papíře. Šesťáci zdobili svoji iniciálu.

V úterý šesťáci pekli rohlíky a housky.

Před dvěma lety jsme se zapojili do projektu České spořitelny Abeceda peněz. Z nám všem známých důvodů ohledně covidové situace jsme nemohli nikam vycestovat, a tak společně vydělané peníze ležely bezúročně ve školním trezoru. Ve čtvrtek 9.9. se vše naštěstí změnilo a my udělali v trezoru průvan.

Ukázka podzimního tvoření našich páťáků.
Od letošního září byla naše 4. třída zapojena do projektu České spořitelny Abeceda peněz. Po dobu 3 měsíců jsme se scházeli na ranních dílničkách. Datum našeho zúčtování bylo stanoveno na začátek prosince, čímž bylo víceméně dáno, čím se bude naše "firmička" zabývat a co budeme vyrábět. Vánoční ..... cokoliv. Ozdoby, svícny, šperky, dekorace,  ...
V minulém týdnu čtvrťáci v Malování stavěli sněhuláky. Zkoušeli jsme, jestli tohle naše kouzlo neovlivní přírodu, že by k nám nějakou tu vločku poslala. Povedlo se, v pátek sníh napadl, ale dlouho nevydržel. Třeba bude zveřejnění sněhuláků taky kouzelné a dočkáme se bílých Vánoc.
Čtvrťáci se v posledních týdnech zdokonalují v používání Malování. Někdy se drží doporučení, jindy si řeší techniku po svém. Podívejte se, jak se postupují.
V ranních hodinách pokračuje čtvrťácká předvánoční manufaktura.
První pokusy čtvrťáků v Malování
V rámci Abecedy peněz čtvrťáci rozjeli práci ve "své firmě".
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se