Dnes jsme si v 1. oddělení družiny vyzkoušeli jiný typ spolupráce a plnění úkolů.

Dnes děti nepracovaly jako minule ve skupinkách, které si vytvořily samy, ale podle losování. Bylo nás dnes méně než obvykle (jen 21), protože některé děti reprezentovaly naši školu na závodech ve sportovní všestrannosti v Tachově, a tak v osmi skupinkách pracovaly pouze trojice nebo jen dvojice.
Vyzkoušeli jsme s dětmi jiný systém práce. Úkolovky na třídění, přiřazování, skládání, hledání rozdílů, bludiště atd. byly na osmi stanovištích a děti po 5 minutách rotovaly.

Družinoví prvňáci a druháci opět skvěle pracovali, soustředili se, spolupracovali a úkoly zvládali velmi dobře.

A pak už zase zbyl čas na volné malování, hraní her a vyřádění se venku před pavilonem.

Foto Romana Chramostová