Nabídka pro děti a rodiče aneb přistálo ve školní poště.


8. – 12. 7. 2024 můžete přihlásit vaše děti (8 – 18 let) na sportovní kemp pod osobním vedením atleta, olympionika Jiřího Mužíka, národního rekordmana na 400m překážek, halového  mistra Evropy, finalistu mistrovství světa  -  www.jirimuzik.cz

Rozvoj pohybových dovedností na atletickém ovále i vyzkoušení si různých dalších sportů přináší nový příměstský tábor v Tachově. Pro děti bude připraven nabitý sportovní i regenerační program, během kterého si zlepší obratnost, koordinaci i vytrvalost. Pondělí až pátek od 8:30 do 16:30, vyplněné sportem podle naší filozofie. Individuálním přístupem se zaměříme na rozvoj atletických dovedností, které děti potřebují pro každý sport. Budeme se věnovat technice běhu od základu a pak budeme pokračovat přes rozvoj rychlosti, dynamiky, akcelerace…. Protože máme rádi všestranný rozvoj dětí, budeme zkoušet i další sporty. Potkáme se s fotbalem, florbalem, basketbalem, gymnastikou, plaváním a dalšími. Naučíme se správně protahovat a dýchat při sportu, zaměříme se i na regeneraci.

Více informací (místo, kapacita, cena):