Jaro s kostkou? Jaro s figurkami? Jaro se prolínalo napříč všemi aktivitami venku i uvnitř.

V první oddělení si děti o jaru zazpívaly, o znacích jara povídaly. Dokonce i poslední příběh malého detektiva Františka, o kterém si čtou na pokračování, se odehrává na jaře. Výtvarná aktivita "Hoď kostkou a nakresli" některé děti bavila natolik, že nakreslily tímto způsobem spoustu jarních obrázků. Více poznáte z fotografií.

Děti si vzaly ven svoji oblíbenou figurku a pozvaly ji na jarní průzkumnou výpravu, kde společně hledaly důkazy jara. Vše pak nafotily na iPad.

Minulý pátek jsme se v prvním oddělení lehce dotkli tématu MDŽ. Kdo chtěl mohl si pro maminku nebo jinou ženu udělat srdíčko s kytičkou. V této skupince fotek jsou i fotky z dalších her a tvoření. Např.: společně při hře Slovní soudce nebo jak děti "pekly papírovou pizzu", ta byla, bohužel, neprodejná, protože stála oktiliardu :) - to je za jedničkou padesát jedna nul! :))).

Jasně, že utužujeme zdraví pobytem venku s pohybem.