Výtvarná hra v družině.

Ve středu jsme si v prvním družinovém oddělení pohráli s fantazií, kreslením a spoluprací.
Za týden doufáme, budeme karnevalově rejdit, tančit a maškařit. Proto se teď naše témata často týkají karnevalu.

Vyzkoušeli jsme si jednoduchou výtvarnou hru. Děti měly k dispozici dílek z mandaly nebo to třeba mohl být kousek karnevalového koláče s nakresleným oválem. Úkolem dětí bylo do oválku vymyslet jakoukoliv karnevalovou masku a dílek dokreslit. Nakonec děti dílky složily do kruhové mandaly, nalepily na barevný papír a celé vystřihly. Také někteří nakreslili jen obrysy masky jako omalovánku a kamarádovi dali vymalovat.

Podívejte se na výsledky dětské spolupráce a výtvarného hraní:Den před tím byla jednotlivá oddělení různě spojena. Ve fotogalerii několik momentek z odpoledne. Děvčatům se stýskalo po odpadlém háčkování, tak háčkovala v družině. Děti měly k dispozici vodovky. Hráli si dohromady mladší se staršími apod.