Blíží se advent, venku vládne paní Zima a v družině je pohoda.

V družině se snažíme navozovat dobrou náladu a kamarádské vztahy nejen v čase adventu. Čteme si, zpíváme, hrajeme si, jsme venku, vytváříme, smějeme se...

V prvním oddělení máme zemědělce. Ve fotografiích níže se můžete odívat, jak mají nakoukané různé zemědělské stroje:Děti si mohou spolu s kamarády pohrát i volně vytvářet:Od pondělí je družina v prvním oddělení provoněná jablíčkovou vůní, protože sušíme křížaly. Co jsme nesnědli :), dali jsme do sáčků na adventní jarmark:Veselé hry, když je nás méně, máme rádi. Už i prvňáčci se snaží číst a to je paráda. Hlavně se pořádně při těchto společných hrách nachechtáme:Jak to jen jde, jdeme ven. Někdy musíme počkat, až uschne oblečení z dopoledne. Budeme určitě rádi, když budou všechny děti vybavené na venkovní zimní radovánky: