Další aktivita v rámci celoroční hry družinové detektivní kanceláře.

Co jsme s dětmi vypátrali pomocí Stopaře? Co nám nakreslily naše kroky? 

V mobilní aplikaci Mapy.cz jsme si spustili funkci Stopař. Tato funkce spustila ukládání našich stop až do té doby, než jsme ji v cíli zastavili. Vykreslené stopy (trasu, včetně informací o vzdálenosti, času, průměrné rychlosti a výškovém profilu) jsme sledovali během naší procházky a po zastavení v cíli u školy jsme naši trasu vytiskli. Po té jsme ji obkreslili. A když už jsme letos "ti detektivové", tak bylo na každém, co si pod obrysem naší trasy představí co na výpravě objevil. Fantazii se meze nekladou. S trasami a obrázky budeme dále pracovat.

Obrysy trasy si mohly děti natočit všemi směry.

Pondělní trasa a co jsme vypátrali:Úterní trasa a co jsme vypátrali: