Děti v družině si odpoledne stále užívají krásné počasí. Podívejte se na jejich aktivity venku, ale i uvnitř.

V pondělí se po obědě setkávají v prvním družinovém oddělení děti z přípravné třídy a prvňáčci. A protože kluci i děvčata si rádi hrají na hasiče, tak jsme teplé počasí využili ke střílení vodou na cíl.

Samozřejmě, že nechyběla ani výprava za Stráž a děti z prvního oddělení si venku u potoka zahrály různé hry. Ve fotogalerii jsou i další momentky z hraní venku před družinou.

V prvním oddělení si děti mohly namalovat kamínky pro štěstí. Ale káči z minulého týdne byly také ještě stále v kurzu ráno i odpoledne.

Pomalinku začínáme rozjíždět hru Na detektivy. Nejdříve se celá parta představila.