Nové hry: osvědčená klasika "Jenga věž", retro "Přebírání s provázkem" nebo "Slovní soudce". Jak to šlo dětem z prvního a přípravkového oddělení, se můžete podívat ve fotogalerii. A k tomu ještě poznávačka květin. 

V úterý jsme začali s poznáváním jarních květin, které můžeme potkat na zahrádkách, okolo cest, na loukách, u potoka a přidávali jsme postupně další květiny, které budou nakvétat v příštích dnech a týdnech.Prstíky i hlavu trénujeme přebíráním provázku.Ve středu si děti z přípravné třídy vyzkoušely klasickou balanční hru Jenga věž - věž z kostek velkou na koberci a pak u stolečku barevnou verzi. Později si hru vyzkoušely děti z prvního oddělení a děti z "ranní družiny". Ráno jsme v družině rozehráli Slovního soudce. Hra baví malé i starší (dospělé taky :D )Samozřejmě jsme trávili čas venku, jak jen to šlo. Společně si četli, kouzlili a hráli.