Děti z prvního družinového oddělení přivítaly jaro - vydařená lesní výprava, malované jarní okénko, velikonoční slepička a taky "drak".

Minulý týden přesně 21. března, kdy byl už celý jarní den, jelikož letos začalo jaro 20. března o půl jedenácté večer, jsme se vydali na výpravu do lesa a do pytlových draků jsme chytali jarní povětří.V pátek to vypadalo, že se chce zima zase vrátit na svůj pomyslný trůn, tak jsme si vytvořili vlastní jarní výhled z okna. Velikonoce se blíží, a protože jsme od maminky Sofinky M. dostali barevná peříčka, tak ty dnes dostaly naše velikonoční slepičky. Ve fotogalerii můžete zahlédnout i děti z přípravné třídy, jak minulou středu vyráběly slepičkový velikonoční závěs. Kromě toho jsme si vypůjčili nové knihy a některé děti se po vytváření slepiček do knih začetly a některé si jen tak malovaly...