Letošní kouzlení s Modromírem a čarodějnou partou skončilo. Povedlo se poslední kouzlo? Proč přišla paní ředitelka za malými čaroději? Co se bude dít dál?

Ve středu děti v prvním oddělení družiny překvapilo jiné uspořádání. Na židličkách ležely jejich čarodějné knížky a za chvilku zaklepala na dveře paní ředitelka. 
Vůbec jsme netušili, co se bude dít. Naposledy nás totiž Modromír poprosil, jestli bychom z říše pohádek nezahnali čaroděje Škarohlída. Poslední kouzlo, které jsme nazvali "Dobré skutky" se povedlo a Škarohlíd zmizel. Snad nejen v říši pohádek, ale i u nás v družině nebude mít škarohlídství, hádky, zloba už nikdy své místo a převládne pohoda a dobrá nálada :)

Paní ředitelka nám pověděla neuvěřitelnou historku s ptačí poštou, která nám doručila knihu Vnučka čaroděje Modromíra - poprvé v říši pohádek.
Možná se tedy bude něco dalšího dít i v novém roce. 

Fotografie z letošního hodnocení kouzlení:Video s částí historky od paní ředitelky:S Modromírem ve středu opět kouzlili i předškoláčci z přípravné družiny. Pár fotografií od Ivanky B.: