Účastníkům výtvarné soutěže ke sv. Martinovi dnes byly předány odměny za jejich obrázky.

Děti z prvního oddělení družiny, které dodělaly obrázky s Martinem na bílém koni, dnes získaly od zástupců spolku Stonožky odměny. Tři děti, jejichž obrázky získaly největší počet lajků, si domů odnesly pořádný balíček a všichni další zúčastnění také obdrželi balíčky s odměnami. 
A odměnu dostala i paní vychovatelka :)

S dětmi jsme zástupcům Stonožek zazpívali písničky o sv. Martinovi a těšíme se na další akce. Hlavně na ty, které už budou moct probíhat v normálním režimu.

Moc spolku Stonožky děkujeme!PS: A pak jsme pokračovali v normální činnosti, kdy si děti individuálně dodělávají úkoly s čarodějem Modromírem a podívali jsme se na nultý balíček z adventního kalendáře s pokusy.
Zástupci Stonožek byli otestováni a v respirátorech. Jen krátce při společné fotografii byl respirátor na jeden nádech dole. A víte, že máme i v družině čističku vzduchu?

 

 

 

 

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se