Děti z prvního oddělení družiny už pilně čarují. Stačí toho ovšem ještě mnoho dalšího :)

1. Ráno jsme si v družině zkoušeli i se staršími dětmi aktivitu  Moje ruce, tvoje ruce. Aktivita je zaměřená na spolupráci, tvoření v týmech, propojení starších a mladších dětí, využití technologií a v neposlední řadě je hlavně o tom, co naše ruce umí vyjádřit, co dokáží a jaké jsou.
Zde dvě zatím dokončené výsledné koláže:2. Čarujeme a kouzlíme. Plníme zkoušky čaroděje Modromíra. Uspějí všichni malí kouzelníci v těchto zkouškách? Zatím se hodně, ale opravdu hodně snaží a čarování se jim daří.3. Už mezi nás přišel i sám Modromír a přinesl čarodějné odměny.4. Stále se poznáváme, aby se z nás stala ta nejlepší čarodějná parta. Vyzkoušeli jsme si pavučinu vztahů.5. Podle návodu čaroděje Modromíra jsme si vyrobili Čarodějnou knihu6. Každý den se naučíme 1 - 3 nové hry. Hrajeme: Na jelena, Na krvavé koleno, Na Šípkovou Růženku, tančíme Labadu nebo My dáme jednu ruku sem atd.7. Hrajeme si spolu venku i uvnitř.