V družině poslední červnový týden proběhl turnaj v oblíbené karetní hře UNO, strhla se vodní bitva a skákaly žabičky.

Karetní hra UNO patří už několik let ve školní družině mezi nejoblíbenější hry. Je jednoduchá, ale plná překvapivých situací. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, má variabilní pravidla a zabaví se s ní dvojice, ale klidně i deset hráčů.
Poslední týden patřil turnaji v této hře. Na fotografiích se můžete podívat na vítěze i na momentky ze hry.

Červnová odpoledne byla úmorná a voda je vždy vítaným zpestřením každé družinové činnosti. Vodní "bitka" se tak stala lákavým osvěžením v parných dnech. V galerii naleznete jednu fotku pro ilustraci :)

Někdy bylo fajn se před poledním sluncem schovat uvnitř a to pak přišlo ke slovo různé vyrábění. Umíte poskládat origami žabičku? Kam ta vaše doskáče? Jak to šlo dětem v družině, dokládají dvě poslední fotky.