Jak si v družině vykouzlili poklad, vyrobili valentýnská srdíčka, hráli si, tvořili a venku jim zrůžověli tvářičky... A jak to bude s karnevalem v 1. oddělení?

Ve čtvrtek bylo kouzlení s čarodějem Modromírem opravdu velké, převeliké a to tak veliké, že jsme do družiny vykouzlili spoustu nových her, stavebnic a materiálu ke tvoření. Z "pokladu" se mohly radovat děti v prvním i ve druhém oddělení. 

V prvním oddělení se hned děti pustily do stavění a tvoření.

A aby to nebylo líto dětem, které musely zůstat doma, tak na ně nové hry čekají. Také jsme celou družinu uklidili, ořezali pastelky a v pondělí můžeme začít úplně nanovo.

Pokud bude příští týden příznivá situace, tak by karneval v prvním oddělení vypukl v pátek 18. 2. Děti dostanou informace a snad to tentokrát  klapne :)Protože se blíží svátek sv. Valentýna, tak děti v obou odděleních tvořily se srdíčky.Nezapomínáme ani na proběhnutí a hry venku.PS: Prosím rodiče, kteří nezaplatili příspěvek na družinu, aby tak učinili. K 10. 2. evidujeme řadu nedoplatků.