Co takhle se projít potokem a pouštět si lodičky? Nebo si udělat "přenosný akvapark? Nebo si udělat siestu ve stínu? Nebo si vlézt pod proud vody? Podívejte se, co vše si vyzkoušely děti odpoledne v družině.

Podívejte se, jak si děti v družině poradily s tropickými teplotami i bez bazénu :)

V pondělí si vyrobily papírové lodičky a šly je pouštět do potoka. Vody moc nebylo, tak bylo třeba lodičky někdy popohnat a to se bez chození v potoce prostě neobešlo:V úterý jsme dodělávali hmyzí domečky, podívali se na nové družinové fotografie ve vývěsce u školy. A ti, co chodili na klub zábavné logiky a stolních her, zakončili po různých peripetiích klub MYSLIQ hrou Osadníci pro 6 hráčů:Ve středu byly na programu vodní hrátky - takový "přenosný akvapark". Podívejte se na video, jaké různé hry s vodou děti osvěžily:

Ve čtvrtek jsme relaxovali v sadu, kde byl stín a pofukoval větřík. Každý se mohl zabavit dle svého. Někdo hrál karetní hry, někdo si hrál na víly, někdo s míčem, někdo budoval doupě "Pod lískou"... A kdo chtěl mohl se osvěžit pod pořádným proudem vody. To bylo výskotu a hodně vodníků :):V pátek si vyzkoušíme slackline - chůzi po laně a určitě se pak zase osvěžíme proudem vody.