Podívejte se na fotografie, co se dělo v družině, když pršelo. Korálkování, žabičkování, hraní, videování, čtení... A jako bonus tu jsou pampeliškové princezny.

S korálky je zábava a tvoření na všechny způsoby - navlékání, zažehlování... Jarní relaxační omalovánky s broučky a šnečky také děti zabavily.
Čtení je stále po obědě nejlepší - prvňáčci se stále baví s příběhy Káti a Škubánka, jednou týdně pak jeden příběh sledují jako video a porovnávají verzi literární a "filmovou". Druháčci si čtou klasické české pohádky. V záloze je spousta her, které mají děti v družině k dispozici.
Vzpomínkou na téměř letní dny na začátku týdne jsou fotografie děvčat, které stále pletly pampeliškové věnečky. Jsou to prostě princezny :)

Od příštího týdne bude již obvyklý provoz družiny za dodržení všech hygienických podmínek. Prvňáčci a druháčci se budou potkávat v prvním oddělení a starší žáci ve druhém oddělení. Na děti čekají různá překvapení a nová témata v rámci eTwinningvého projektu Žijeme zeleně a čeká je projektové odpoledne Máme rádi hmyzáky. (Pššš... Dnes se také objednával nový nábytek do prvního oddělení družiny, ale malování a stěhování a vylepšování čeká na prázdniny. Příští školní rok bude místnost družiny v 1. pavilonu jako vyměněná :D. Dnes jsme se s dětmi domlouvali na barvě výmalby...)