Přáníčka, kytičky... Co máte pro svou maminku vy? 

V Česku je tradičním Dnem matek druhá neděle v květnu. Letos to je tedy 9. května 2021. V České republice se Den matek začal slavit v roce 1923 na popud Alice Masarykové, v dobách normalizace však byl tento svátek ve stínu MDŽ (Mezinárodní den žen).

Děti pro své maminky a babičky připravují přáníčka, drobné dárečky... Ve školní družině měly děti možnost si pro své maminky vyrobit jednoduché přáníčko či kytičku.

Skupinka prvňáčků vyráběla kytičky. Někteří se při výrobě do přízí a vlnek dokonale zamotali :) Kdo chtěl, mohl pro svou maminku vyrobit v aplikaci PicCollage (EDU) přáníčko a s maminkou je sdílet:Skupinka druháčků vyráběla přáníčka:Dnes ráno se děvčata z 2. třídy naučila motat ozdobné šňůrky ze zbytků přízí, které zbyly z výroby kytiček pro maminky. Myslím, že motat budeme i další dny: