Dneska bychom se všichni potkali na tradičním masopustním průvodu. Masky, rej, legrace, dobré jídlo... Ale my v družině si umíme dobrou náladu navodit za každé situace :)

Těšili jsme se na bezkontaktní hru Masopust, kterou připravil spolek Stonožky, ale protože vzhledem k nepříznivé situaci byla hra zrušena, tak děti v družině Stonožky obdarovaly připravenými masopustními minikoblížky a dárečky. Děkujeme.Dnes prvňáčky v družině navštívili klauni Ferda a Perda, kteří měli pro děti připravené masopustní tvoření. A zavítala mezi ně i "baletka v lockdownu", která snědla hodně koblížků, takže o legraci bylo postaráno.Dnešní bonusy:

1. Děti umí v aplikaci PicCollage vytvářet barevné a veselé koláže. Podívejte se.2. Jak vypadal propršený masopustní průvod v roce 2019 se můžete podívat ZDE. Loňský průvod jsem nenatáčela, protože jsem jako šašek měla na práci úplně jiné věci :D 

V zítřejším příspěvku se dozvíte, jaké bylo masopustní tvoření v družině u druháčků.