Podívejte se, jak si děti z družiny užívají na vzduchu. Také se dozvíte, jak jsme se zapojili do eTwinningové hry.
Čeká vás průřez jedním odpolednem na krátkém videu a vše doplněno fotografiemi.

V družině se děti učí spolupracovat, hrát různé hry, tvoří, staví, zpívají, dovádí...
Také jsme se s naším 1. oddělením jako Koumálci ze Stráže zapojili do eTwinningové hry "15" aneb eTwinning má občanku a začali jsme spolupracovat v projektu Živimo zeleno/Living greenly. Naše družina je zapojená do online mezinárodní spolupráce eTwinning desátým rokem a toto je náš 14. projekt.

Jak vypadalo dnešní odpoledne v 1. oddělení? Koukněte na krátký film, kde jsou na závěr záběry i z předchozích odpolední tohoto týdne:

A pro doplnění ještě fotografie:

Děti z 2. oddělení dnes vyrazily stavět domečky pro skřítky. (foto: Aneta Veřtatová)