Informace o kroužcích v rámci školní družiny

Koumálek

Badatelský klub Koumálek je naplněný. První schůzka se uskuteční v úterý 7. 9. 2020. Začínáme ve 14 h a na děti čekejte před vchodem v 15.30.
Přihlášené děti dnes dostaly tuto informaci a mají ji vlepenou v notýsku. 
Během prvního pololetí tohoto školního roku se uskuteční 16 schůzek.

MyslIQ

Nedokončené lekce z loňského školního roku klubu zábavné logiky a deskových her MyslIQ se přesouvají na čtvrtek, kdy v určeném čase proběhne zbývajících 9 lekcí. Přihlášení účastníci z loňského roku dostali domů lístek, jestli budou pokračovat. Pokud se uvolní místo, budou se moci přihlásit další zájemci, v tomto případě vyhlásím ve třídách(3. - 5. ročník). První schůzka se uskuteční ve čtvrtek 10. 9. 2020 od 13.45.

Další cyklus 16 lekcí klubu zábavné logiky a deskových her MyslIQ pro žáky 2. - 4. ročníku bude navazovat po ukončení prvního běhu. Budeme zahajovat koncem listopadu. To se budou moci přihlásit noví zájemci a to i druháčci.