Jak to vypadalo odpoledne ve škole nebo spíše za školou :) Zahradničení, malování, stavění bunkrů atd.
Tentokrát i sem tam fotka ze druhé a třetí skupinky. Pondělí jsme zahájili hrou ke Dni dětí "Kouzelná truhla", o které již bylo psáno. Dále jsme dokončili vystřihovánku "Rybník". Při tvoření jsme si zopakovali názvy ryb, jak vypadají, jak žijí atd. Nevynechali jsme ani školní zahrádku, na které jsme vypleli záhonek s našimi vánočními ozdobami - více ZDE a zalili jahody.
Děti hodně bavilo kreslení na fólii, kterou jsme upevnili mezi stromy. O legraci nouze nebyla :D
První skupinka malovala i ilustrace do prezentace našeho eTwinningového příběhu Jak indiáni osadu postavili.
Můžete spolu s námi napsat odpověď na online nástěnku padlet: Chtěl bys být indiánem?
Také jsme použili nová košťátka, lopatky a hrabičky. Hrajeme si, udělali jsme nástěnku...
Ovšem dělání bunkrů patřilo mezi nejoblíbenější aktivitu tohoto týdne.
A také jsme začali číst novou knihu O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi, kterou si děti vybraly z naší knihovničky.

Vše ve fotogalerii: