Podívejte se, jak jsme v družině tvořili indiánské náhrdelníky z papírových korálků. A nejen to. Ve fotogalerii uvidíte, jakou knížku momentálně čteme nebo co dalšího děti objevily v naší tajemné truhle.

Indiáni se zdobili nádhernými náhrdelníky. My jsme si zkusili také takové krásné náhrdelníky udělat a to tak, že si děti korálky vyrobily samy.
Znáte papírové korálky? Děti našly v truhle spoustu barevných variant na výrobu korálků. Kdybyste chtěli vědět, jak na ně a vytisknout si i předlohy, tak vše najdete ZDE.Jinak momentálně čteme po obědě veselé příběhy s Vochomůrkou a Křemílkem a dnes krom mnoha různých úkolů děti našly v truhle novou hru TOTEM ZEN a můžu vám říct, že na procvičování trpělivosti a jemné motoriky, je to úplně ideální hra. A zase máme trochu jiné pojetí totemu.
Zítra budeme kreslit naší část totemu společně s polskými a slovenskými kamarády. Ve fotografiích níže najdete naši zkoušku na společné mezinárodní tvoření totemu na online "bílé tabuli" https://www.webwhiteboard.com/.