Dneska nám poštovní auto dovezlo velkou červenou obálku, která byla plná zajímavých překvapení od našich slovenských projektových partnerů. Prvňáčci ze ZŠ Medňanská v Ilavě nám s jejich paní učitelkou poslali nádherné vánoční přání a dárky.

S velkým nadšením jsme po obědě otevřeli obálku, která byla plná zajímavostí! Přečetli jsme si krásný dopis od eTwinningových kamarádů - ilavských prvňáčků, s kterými spolupracujeme na celoročním projektu Po stopách indiánov. Obdivovali jsme záložky ve tvaru kánoe, ty byly úplně pro každého. Na nástěnce už nám visí "ANDÍLEK ŠTĚSTÍ". A bezkonkurenční jsou indiánská tvořítka na pečení ve tvaru týpí, peříčka a šípu. S nimi nás čeká několik úkolů, které jsme dostali od odesílatelů.

Snad potěší naše kamarády zase dopis od nás, který jsme minulý týden na Slovensko odesílali.

Děkujeme: