Podívejte se, jak si děti z družiny užívají na vzduchu. Také se dozvíte, jak jsme se zapojili do eTwinningové hry.
Čeká vás průřez jedním odpolednem na krátkém videu a vše doplněno fotografiemi.

Odpoledne se v družině pořád něco děje. Plníme různé úkoly, jsme většinu času venku, tvoříme atd. Podívejte se, co vše se dětem v tomto týdnu povedlo.
eTwinningový projekt PO STOPÁCH INDIÁNOV získal certifikát kvality. Tímto byla oceněna práce žáků ze školní družiny, kteří si v minulém roce se slovenskými a polskými dětmi hráli na indiány.

Národní podpůrné středisko pro eTwinning v ČR (DZS) právě vydalo publikaci eTwinning: Inspirace do EKOprojektů.
Najdete tam naše realizované aktivity z družiny a našich projektů?

Do prvního oddělení školní družiny nastoupili noví prvňáčci. Jak se jim v družině daří, líbí a jak se sžili s ostatními? Také se nám všichni pěkně představili :) Podívejte se dál...
Informace o kroužcích v rámci školní družiny
Žádná velká slova, ale pár fotografií z odpoledního venkovního hraní a poznávání okolí.

V článku se dozvíte, jak a kdy přihlásit děti do družiny, organizaci během prvního týdne a další důležité informace