Zítra nás čeká poslední odpoledne v tomto školním roce. A tak si poslední týden užíváme, hrajeme si a radujeme se, že můžeme být spolu.
Také moc děkujeme Stonožkám za super Pirátskou stezku. Podívejte se na fotografie a video. V pondělí jsme se vypravili na Pirátskou stezku a bylo to bezvadné. Děti z první skupinky byly samostatné a úkoly si četly a plnily úplně samy. 
V úterý jsme se pomyslně rozloučili s naším eTwinningovým projektem Po stopách indiánů, že děti odeslaly odpovědi do posledního formuláře "S indiány v přírodě" a vlastní hodnocení projektu. (A já odeslala vyplněnou žádost o Certifikát kvality, tak uvidíme, jestli se nám podaří získat Quality Label i letos).
Ve středu jsme tančili, radovali se a smáli se :D. Koukněte na video, jak to děvčata i kluci rozbalili.Ještě několik fotek na prohlédnutí.Příští rok se těším, že bude odpoledne i ráno družina fungovat bez omezení a že se všichni sejdeme zdraví a veselí. Moc se na to opravdu těším!