Moc nás odpoledne není, ale stihneme hodně. Podívejte se na výběr z uplynulého týdne. Tento týden jsme často utíkali před deštěm, ale jak to šlo, trávili jsme čas venku. Udělali jsme pro ostatní do vývěsky luštění na léto s názvem Šifry mistra Přírody. Podívali jsme se k rybníku a cestou jsme pozorovali a poznávali přírodu - rostliny, stromy, živočichy...
Nezapomněli jsme na náš záhonek, na kterém nám rostou "vánoční ozdoby". Tedy moc semínek nevyklíčilo - mezi bujně rostoucím plevelem v tomto deštivém čase jsme našli dvě větší rostlinky topolovky a jednu docela malinkou a tři rostlinky afrikánu, takže nic moc. Velké listy lopuchu nám posloužily jako slunečníky i jako deštníky. 
Hodně jsme tento týden hráli stolní hry - hlavně Moje první kvízy. Každý den jsme si četli a nezapomněli jsme ani na aktivity z našeho eTwinningového projektu Po stopách indiánů.