Blíží se konec školního roku a s ním i konec naší družinové hry a eTwinningového projektu Po stopách indiánů
Zkuste po našich zkušenost, hrách a aktivitách odpovědět, zda-li byste chtěli být indiánem. 
Rozklikněte článek a vložte přes "plus" vaši odpověď na online nástěnku padlet  

Přímý link na padlet ZDE.

Klikněte na plus v růžovém kroužku a napište svoji odpověď. Doplňte, proč byste indiánem chtěli být (co se vám na jejich životě líbí) nebo také proč ne... Přidejte svoje křestní nebo indiánské jméno. Po dopsání klikněte mimo váš lístek a text se automaticky na nástěnku uloží.

Made with Padlet

A mým úkolem teď bude do konce června sepsat žádost o Certifikát kvality 2020 (Quality Label). Uvidíme, jestli i letos přes nedokončení všech plánovaných výstupů bude náš projekt zařazen mezi ty inspirativní a splňující všechna kritéria pro získání tohoto ocenění.