Ano, ano, je to tady. Dneska se uskutečnilo čarodějnické losování odměn za správná řešení Šifer mistra Přírody.  
V článku se dozvíte nejen řešení a kdo byl vylosován, ale čarodějnice-učnice Sandra pro vás připravila nové rébusy. Čáry máry... KUK

Na dnešní den  bylo naplánováno losování správných odpovědí Šifer mistra Přírody. K dnešnímu ránu přišlo 118 odpovědí. Své odpovědi zasílali učňové čarodějnického řemesla z celého území naší země. Do čarodějnického klobouku byla vložena jména učňů naší strážské "kouzelnické" školy, kteří se zapojili do řešení zapeklitých rébusů.

Zde fotografie rébusů s řešením. Kdo se díval jenom na malém displeji, mohl občas něco přehlédnout. Nápovědou bylo, že vše se váže k přírodě. Nejčastěji se ze slova SMRK, tak stal jen MRK. Před mrkví na obrázku 7 jsou ještě sedmikrásky.Video z losování, kde se dozvíte, komu čarodějnickou poštou přiletí malé odměny. Štěstí se usmálo na těchto pět řešitelů... viz video :) 

 

Učnice Sandra připravila další rébusy. Podívejte se na ně tady nebo si je otevřete zvlášť ZDEZkusí někdo vymyslet a nafotit další rébusy? A připomínám, že na nástěnce u vchodu je zatím jeden obrázek z této výtvarné výzvy