Odemknete všechny zámečky? Splníte čarodějnické úkoly? Dnes jsou tu pro vás připraveny čáry...

Kvapem se blíží slet čarodějnic. Kdo z vás umí čarovat a odemkne všechny zámky? 
Klikněte na odkaz nebo naskenujte QR kód a můžete vyzkoušet vaše schopnosti. Na odemčení čeká osm zámečků, když odpovíte správně, zámeček zezelená a odemkne se.
Jak na to? Kliknete na první zámeček, napíšete odpověď a tu potvrdíte kliknutím na klíč (nebo můžete na počítači či notebooku tlačítkem enter, na mobilních zařízeních Přejít na). U některých otázek je nápověda, která je ukrytá pod žárovičkou - vyzkoušejte jí. Když bude vaše odpověď správná, vrátíte se pomocí modré šipky k zámečkům a plníte další úkol.
POZOR! POZOR! Odpověď musíte napsat bez chyb, jinak nebude odpověď přijata. Jak by to ostatně dopadlo, kdyby čarodějnice či čarodějové špatně vyslovili zaklínadlo? To by mohlo hodně špatně skončit! Tak POZOR na to!

TAK A JDE SE ČAROVAT... ČÁRY MÁRY FUK - ČARODĚJNICKÉ ÚKOLY


A kdo úkoly splní, může si zazpívat naši oblíbenou družinovou písničku Čarodějnice. Takhle ji zazpívaly a k ní nakreslily obrázky děti z družiny před pár lety: