Ahoj děti, je tu další indiánská pohádka a k ní výtvarná výzva: Vytvořte jarní nástěnku do školy :)

Zítra 22. dubna je Den Země. Naše Země má svátek. Z našeho indiánského projektu víme, že indiáni uměli žít v souladu s přírodou.

„Ten, kdo žije v harmonii s přírodou, má dobrou náladu a vůči druhým projevuje uznání, váží si věcí, které potřebuje k životu, a dovede za ně poděkovat – takový způsob života je jeho oslavou, neboť vyjadřuje štěstí.“

Dnes je tu pro vás další indiánská pohádka. Jmenuje se O stračím hnízdě

Pokud vše dobře dopadne, tak se děti z I. stupně "podívají" za měsíc do školy. Co kdyby si už teď začaly ke vchodu na nástěnku kreslit či malovat obrázky. Nakreslete něco "přírodního", můžete ilustrovat pohádku O stračím hnízdě nebo můžete nakreslit obrázek z vaší procházky do přírody.

Obrázky můžete poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nebo na můj messenger či whatsapp) nebo dát do obálky s mým jménem a dát do schránky u hlavního vchodu do školy). Obrázky vytisknu či převezmu a postupně je budu dávat na nástěnku ve škole.