V tomto článku vám představíme nový eTwinningový projekt na tento školní rok. Tentokrát budou děti z prvního oddělení družiny spolupracovat s kamarády (prvňáčky) ze Slovenska ze ZŠ Medňanská llava a s polskými kamarády z městečka Łaskarzew.

Projekt se oficiálně jmenuje PO STOPÁCH INDIÁNOV a můžete jej sledovat v prostředí TwinSpace ZDE

Každý Indián by měl mít své indiánské jméno, které ho vystihuje a čelenku. 
Podívejte se na video, ve kterém jsme se představovali svým novým kamarádům ze Slovenska a Polska.

 

Tady se můžete podívat na pár fotografických momentek, jak děti na svém představení pracovaly a spolupracovaly.
Nejdříve se vyfotily, pak portrét upravily v aplikaci Etchings a následně nahrály v aplikaci YAKiT Kids svůj pozdrav a představení se indiánským jménem.

Nakonec jsme jednotlivá krátká videa spojili v iMovie do jednoho konečného videa "Indiáni ze Stráže".

 

Indiáni si samozřejmě nejdříve museli vyrobit čelenky. Také vzniklo Slunce, které nás spojuje a je naším symbolem. A jak je z fotek patrné, tak Indiáni vznikali úplně ze všeho :). Venku jsme začali hrát indiánské hry.

 

Certifikát projektu: