Děti z přípravky mají za sebou třináctý školní týden. Jak si předškoláci užili sněhovou nadílku a jak se připravují na Mikulášský skok?

Zimní skřítkové
Blíží se advent a vánoční čas a děti z přípravky začaly tvořit výzdobu do třídy.

Radovánky na sněhu
Děti se velmi těšily na sníh, na stavění sněhuláků a jízdu z kopečka, to ještě netušily, že sněhu ještě přibude.

Rodina
Kolik členů má naše rodina, kdo se mnou bydlí, mám sourozence, jak kdo vypadá a jak se jmenuje? Na tyto otázky se děti snažily odpovídat. A pak se pokusily nakreslit do domečků všechny svoje blízké.

Čertovské peklo
Roční období se nám přehouplo do zimy a začal nám poslední měsíc v roce. A tak se nám blíží příchod čertů a Mikuláše. Děti se zapojily do malování kotle, pak si každý vytvořil svého čertíka.

Střípky z tělocvičny
V pátek jsme zase využili tělocvičnu. Děti se proběhly, rozcvičily podle geometrické říkanky, zahrály si s obručí, skákaly z místa co nejdál (průprava na soutěž Mikulášský skok 5.12.), zahrály pohybové hry (Škatulata; Pešek; Autíčko vstávej).