Listopad se blíží ke konci, čemu se věnovaly děti v přípravce?


Cvičím, cvičíš, cvičíme
Děti si vyzkoušely napodobit cviky podle obrázku a každý si je složil i ze sirek. V pátek jsme navštívili i tělocvičnu, kde jsme se protáhli, zasoutěžili, lezli po žebřinách a zahráli hry (bohužel bez foto, příště budou).

   

Kdo bude nejrychlejší?
V rámci téma - Jak se oblékáme děti zapínaly a rozepínaly knoflíky na čas. Vyhlásili jsme pět nejlepších, ale odměnu dostal každý. Také jsme si vyzkoušeli vázání tkaniček, ale to bude chtít ještě delší trénink.

   

Barevné skříně
Děti si zvolily, v jaké barvě chtějí mít svoji skříň, vymalovaly ji, vystříhaly podzimní outfity a poskládaly do ní.

   

Módní návrháři
Děti skládaly (s pomocí) košile z papíru a výzdoba byla už na nich. Zájem byl veliký, někdo složil i dvě a někdo dokonce tři. Každému visí na šnůře, košile navíc si odnesly domů.

   

Stavitelské okénko se nám zdokonaluje. Děti se zlepšují ve stavění z lega, a tak se musíme pochlubit i je musíme pochválit!