Děti v přípravce se pilně chystají na příští týden.


Halloweenská výzdoba
Společně jsme si vymalovali čarodejnici, která se nám rozplácla na dveřích. Duchové se nám zabydleli u okna na provázku a na sloupech. A zelení Frankensteinové se posadili na magnetickou tabuli.Hrátky s počtem a s tvary
Na sedmi stanovištích si děti vyzkoušely skládat puzzle, kolíčkovat správný počet, seřadit tvary podle velikosti, doplnit tvary do obrysu a doplnit knoflíky podle čísla. A na dvojice čekala odměna podle toho, na kterém místě se umístila. Všichni se umístili nejhůře do třetího místa, takže všichni byli spokojeni i umístěni.Sovičky s barevnými bříšky
Náš podzimní strom je hotový. Děti si vyzkoušely provlékání spodem i horem, chvilku nám trvalo na to přijít,  musely i často párat, ale podařilo se nám to vychytat.