Děti z přípravky si užívaly další teplý a barevný týden babího  léta.

Barevný podzim
Na náš podzimní strom jsme společně obtiskali listy. Každý si sám namaloval barevný podzim, do kterého jsme dolepili listy nasbírané na procházce.Badatelské činnosti
Poznávali jsme listnaté a jehličnaté stromy pomocí obrázků i skládáním puzzlů, stavěli jsme je z geometrické stavebnice. Při procházce venku jsme si osahali listy a jehličí a hledali rozdíly (bohužel bez fotek).Projekt se slovenskou základní školou.
I přípravná třída se zapojila do projektu "Záložka do knihy spojuje školy". Úkolem bylo vytvořit záložky s obrázky z pohádek a příběhů z knížek. Jde o projekt založený na výměně. Naše záložky poputují do slovenské Krupiny (nedaleko Banské Bystrice) a záložky od dětí z Krupiny doputují k nám. Podrobněji o projektu vyjde samostatný článek od paní učitelky Šrámkové. 
V přípravné třídě jsme zvolili tři pohádky, děti si vybraly, kterou budou chtít vytvářet a pustili jsme se do práce. Poznáte naše pohádky?A ještě jsme si vyzkoušeli, kdo je silnější.