Předškoláci už jsou ve škole jako doma. Už ví, kde u šipek a kde u pohárů, trefí do jídelny i do tělocvičny. Čím se zabývali v pátém školním týdnu?
Vyletěl si pyšný drak, vyletěl si do oblak - při příchodu dětí do školy se některé pustily do malování draka. Hlavu draka houbičkovaly v barvách podzimu a oblohu domalovaly inkoustem. Každý si vyzdobil mašli na draka tiskátkem ze špuntu a snažil se o symetrii.Podzimní modelování
Poznáte? Stromy, houby, draka, hrábě, jablíčka, dýně…    Aktivity na podporu soustředění a posílení hemisfér. A další aktivitou jsme se seznámili s geometrickými tvary a celý říjen se zaměříme na trojúhelník.Malování s překvapením
Úkolem bylo zakrýt celou plochu inkoustem a dělat tahy štětcem a vyhnout se šmrdlání. Pak se dětem ukázal obrázek, který doplnily nalepením lístečků.