Poslední únorový víkend jsme všichni zažili chumelenici. Po dlouhé době jsme si mohli vytvořit obrázky se sněhem - zasněžené domečky.
Paní Zima
Meteorologické jaro přišlo 1. března, i když venku to tak nevypadá. Namalovali jsme si paní Zimu, kterou postupně budeme nechávat mizet. První jarní den připadá na 20. března, všechny děti se zapojí, abychom zimu poslali pryč.Naše hračky
Na přelomu února a března nás čekalo téma hračky. A i když si s nimi hrajeme každý den, tak jsme si ještě další vytvořili a to panenky. Námětem nám byla pohádka Jak pejsek s kočičkou našli panenku, která tence plakala. A my bychom už měli vědět, jak se o hračky starat, jak se k nim chovat a, že je neničíme.
Nakonec děti namalovaly hračky, se kterými si rády hrají a patří k nejoblíbenějším - stavebnice, plyšáci, míče nebo traktory. Jen škoda, že se nás ve škole v pátek sešlo málo.