Co prožily děti z přípravky v posledním zářijovém týdnu?


Na konci září jsme se zapojili do akce “ Ukliďme Česko” a my jsme prošli celý školní pozemek a sbírali odpadky. Děti pracovaly opravdu jako včeličky, a tak si zasloužily malou, ale sladkou odměnu (gumové bonbónky).Povídali jsme si o stromech, lese a co roste a žije v lese. Došli jsme si na barevné listí. Vytvořili jsme si jedlé houby z kartonu od vajíček a různé účesy z listí pro holky a kluky.Kastaněty z kartonového papíru. Děti si vyzdobily proužky, přidělala jsem zátky a hned jsme se mohli doprovodit při písničkách, jejichž název jsme hádali podle obrázku.Zakončili jsme našeho draka vegetariána, bohužel zůstane jen s 13 hlavami. Tady jsou ještě dračí hlavy dětí, kteté si ho dotvořily.Každý týden se nám rozrůstá stavitelská sbírka a děti se chtějí pochlubit, takže si o foto říkají.