Přátelé a kamarádi 2.12. bylo pro kroužek nachystáno plno činností. Byla to pro nás všechny velká výzva, jestli vše stihneme. 
Minule selhala trouba a hrnečky, talířky byly spálené. Obrázky tedy nedržely. Děti si udělaly opravu, která se nyní povedla na 100%. 
Šikulové si vyzkoušeli, že se dá tvořit i pomocí méně obvyklého lepidla a to lepicí oboustranné pásky. Vznikla nám krabičkách na kapesníky, na dobroty, na poklady, tužky a pastelky nebo na šperky či tajná psaníčka.
Je období adventu, tak jsme vytvořili úžasného anděla z makovice. Třetí a poslední úkol dokázal, že děti do kroužku “Šikovné ručičky” opravdu patří. Mají jemné a opatrné prstíky, kterými ťupkaly ubrousek. Ubrouskovou technikou jsme si udělali tácek (destičku) na dekoraci nebo pod hrneček.Slíbila jsem látkové tašky, ano i na ně se opravdu dostane a to 16.12., snad budeme všichni přítomni. 
Těším se.