Dne 18.11. kroužek byl plný tajemství a záhad. 

Jelikož jsou to chytré a zvídavé děti, téměř ihned odhallily, co se ukrývá v tajemných krabičkách. Ano, v krabičkách byly fixy na keramiku. Každý obdržel svůj hrneček i talířek podle svého výběru. Úkol zněl jasně.....Každý si vyzdobí svoje nádobí, jak chce, čím chce, jak chce barevně.. Nápadů bylo obrovské množství.
Později se děti pustily do malby " Život jablka". Největší odměnou bylo následné snězení jablíčka. :-)
Hrnečky a talířky brzy ráno putovaly do trouby, aby se barva zapekla. Při správném zapečení barva drží i mytí v myčce.
Bohužel se někde stal nepředvídatelný problém a některé hrnky a talíře jsou "spálené" a barva se dá umýt, i barva se změnila (modrá x hnědá). Moc mne to mrzí.
Prosím, hrnky a talíře umyjte a na další hodinu kroužku doneste zpátky do školy, uděláme si je znovu a lépe. Děkuji za pochopení.Na další hodinu kroužku bude koupena látková taška (čistá), kterou si děti také odnesou. Na tašku vybírám poplatek 50,- Kč.
Další kroužek se koná 2.12.2019