Dvě první místa a postup na republikové finále do Brna v září 2023 vybojovaly Rozálie Nováková a Ema Bártíková. Rozálka se navíc stala absolutní vítězkou mezi děvčaty.

A nebyly to jediné dvě medaile. Ve svých kategoriích získali Sebestián Drbohlav stříbrnou a Eliška Poulová bronzovou medaili.

Naše osmičlenné družstvo skončilo dvanácté, padla celá řada osobních rekordů. 8. místo obsadil Adam Habart, pátý byl Tomáš Němec a šestý Marcus Vávra.

Gratulujeme medailistům. Všem děkujeme za účast na závodě, za pomoc s malými dětmi a s fotografováním. A také děkujeme fanouškům, kteří přijeli naše závodníky podpořit.

Poznámka ředitelky: A já navíc děkuji Pavlíně a Lence, vedoucím kroužku OVOV, které přivedly pravidelnou přípravou a motivací děti ke skvělé a úspěšné reprezentaci školy.