1. červen je Mezinárodním dnem dětí. S podporou Městyse Stráž, jsme pro všechny školní a školkové děti připravili dopoledne plné dětských her.


Na dvaceti stanovištích umístěných na dětském hřišti, umělce i fotbalovém hřišti si malé i velké děti mohly vyzkoušet střelbu na koš, přenášení vody, prolézání černým tunelem, skládání tangramu, podlézání tyče, chytání rybiček, házení kroužků, závody autíček, přesun z místa na místo pomocí podložek, koordinaci ruka x noha, střelbu na branku, skok přes švihadlo, překážkovou dráhu, račí běh, slepý slalom, kulatý slalom, shazování plechovek, odpalování míčku pálkou, skákání v pytli a přenášení míčku na lžíci.

Školáci na stanovištích sbírali razítka, školkáči prošli jednotlivými úkoly v doprovodu paní učitelek a asistentek. Na všechny děti pak čekal balíček s odměnou.

Děkuji svým kolegyním a kolegovi za přípravu celé akce, dětem za jejich úsměvy, nasazení a také pomoc na stanovištích, Městysi Stráž za příspěvek na odměny.

Fotografií je moc, hezké pokoukání.