Květnové dny jsou plné atletických soutěží. Také naši žáci se některých z nich zúčastnili.


4. 5. 2023 - Atletický 4boj v Plané
Na této soutěži nás reprezentovali výhradně žáci VII. třídy. Ema Bártíková, Rozálie Nováková, Lucie Martincová, Natálie Veřtatová, Alice Hegedüšová, Adam Habart, Kryštof Hruška, Julek Kováč, Jakub Kolář a Jan Křepel předvedli um v atletických disciplínách.
Děvčata skončila čtvrtá a chlapci sedmí. V hodnocení jednotlivců vystoupala nejvýše Ema a stala se královnou závodu.16. 5. 2023 - Pohár rozhlasu v Tachově
Ema Bártíková, Rozálie Nováková, Lucie Martincová, Alice Hegedüšová, Kateřina Šlehoberová a Ester Vrbská (ano, zase sedmačky) zabojovaly v hodu míčkem, skoku dalekém a vysokém, v běhu na 60 m a 600 m a ve štafetě 4 x 60 m. V konkurenci devíti velkých školy obsadily krásné 6. místo.Všem sportovcům velký dík za reprezentaci školy, individuální výkony a disciplinovanost.

30. května některé z nich ještě čeká krajské kolo Odznaku všestrannnosti. Držíme palce!