Již od zítřka mohou naši žáci soutěžit v tipování kdo je kdo. Chcete se přidat? Stačí poznat členy našeho pedagogického sboru. ????


Pozor! Je možné, že se ještě další fotky objeví. Pro účast v soutěži proto stačí, když lístek se svými tipy (číslo - jméno) odevzdáte v ředitelně školy nejpozdeji 27. března. Tak kdo nás máte nakoukané? Kdo dá nejvíc správných odpovědí? Dálkově můžete své odpovědi zasílat i na mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem Kdo je kdo?

Výsledky budou vyhlášeny 28. března na Den učitelů (v den narození Jana Amose Komenského) během odpolední Literární kavárny, na kterou vás také brzy pozveme.

S lítostí ale musím oznámit, že členové pedagogického sboru se soutěže neúčastní (po vzájemných konzultacích, kterou fotku použít, by byli ve výhodě)
 

Vytvořeno pomocí služby Padlet